איך לאמת חשבון גוגל לעסק שלי

בפוסטים הקודמים הבנו כמה תועלות יש בפתיחת גוגל לעסק שלי ועברנו שלב שלב בפתיחת גוגל לעסק שלי.

כמו שאמרנו, תהליך פתיחת פתיחת גוגל לעסק שלי הוא קל ומורכב משני שלבים: פתיחת החשבון ואימותו.

בפוסט הזה נתמקד בשלב השני: תהליך האימות של הנכס שלכם.

לאחר שפתחתם את הנכס שלכם בגוגל לעסק שלי, הכנסתם את כל ההגדרות, גוגל מבקשים מכם לאמת שהכתובת שהכנסתם היא אכן הכתובת שמשמשת את העסק בפועל.

גוגל מציע כמה דרכים לאמת את העסק:

  1. אימות באמצעות גלויה שתישלח אליכם בדואר (ישראל) – הדרך הנפוצה ביותר. גוגל תבקש ממך כתובת לשליחת הגלויה ( כתובת העסק שלך). בארץ, הגלויה מגיעה תוך 10 ימים עד שבועיים. הגלויה מכילה כמה הוראות פשוטות וקוד אימות שאותו תתבקשו להזין לחשבון הגוגל לעסק שלי שפתחתם. אם הגלויה לא מגיעה תוך 21 יום, תוכלו לבקש גלויה נוספת בחשבון גוגל לעסק שלי.
  2. אימות באמצעות טלפון – האפשרות המהירה יותר אך לא נפוצה כלל. לא כל העסקים זכאים לאמת בשיטה זו, לא ברור כל כך לפי מה נקבע אם אתם זכאים לכך, אם אם אתם זכאים, תוכלו לאמת את העסק שלכם תוך דקות ספורות. 
  3. אימות באמצעות הודעת טקסט – יחד עם הוראות לשימוש בקוד, בדיוק כמו שהייתם מקבלים במקרה של גלויה בדואר.
  4. אימות באמצעות דואר אלקטרוני –  לא כל העסקים זכאים לאימות דרך המייל. במקרה ונפתחה לכם אפשרות זו, תקבלו מייל תוך מספר דקות ותוכלו לעבור לדף האימות. 

מה עושים כשיש לכם מספר מיקומים לאמת?

עבור עסקים או זכיינים עם יותר מעשרה מיקומים, התהליך הוא קצת יותר מורכב. הניסיון לאמת כל מיקום בזה אחר זה ייקח זמן רב וסביר שיהיה מקור לטעויות לכן יש מקום לבצע אימות רב מיקום לגוגל לעסק שלי. קראו כאן איך ניתן לבקש אימות בכמות גדולה ל-10 מיקומים ומעלה

בכדי להיות זכאים לאימות רב-מיקום של GMB, אסור לכם להיות עסק שירות (שמטפל בלקוחות במספר מיקומים) או סוכנות שמנסה לאמת מיקומים לעסקים שונים.

כדי לאמת יותר מעשרה מיקומים בכמות גדולה תידרשו למלא טופס אימות עם שם העסק, המדינה, מיקומי הפעולה ושמות אנשי הקשר והמידע של החברה.

 

לסיכום

השלב השני בתהליך הקמת נכס הגוגל לעסק שלי הוא פשוט, ואם הוא לא נעשה בדואר (שם יכולות לקרות טעויות ויש מקרים רבים שהגלויה לא מגיעה בזמן סביר) – אף מהיר.

לאחר האימות יתפרסם כל התוכן שהכנסתם לנכס, תוך שלושה ימים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *